Druhy masáží

Relaxační masáž
Uvolní vám nejenom ztuhlé a bolavé svaly, ale také rozjasní mysl a zharmonizuje psychiku. Je intenzivní, ale jemnější a pomalejší, než klasická regenerační masáž. Pomocí jemných a pomalých hmatů vám pomůže od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů. Budete se cítit příjemně, klidně a v pohodě.

Sportovní masáž
Je založena na klasické masážní technice. Slouží k osvěžení a regeneraci svalstva, zlepšení tělního metabolismu a napomáhá lepšímu krevnímu oběhu. Navozují vyšší svalovou aktivitu, pomáhají k prohřátí zatěžovaných partií a podobně jako jiné masáže přispívají k navození celkové duševní i tělesné pohody.

Lávové kameny (hot stones)
Masáž lávovými kameny v současnosti zaznamenává velký úspěch a oblíbenost. Pozitivně působí na centrální nervovou soustavu, má vliv na krevní oběh a díky působení tepla prohřeje Vaše tělo.
Nahřáté lávové kameny svým teplem a vibracemi ovlivňují energetické dráhy těla, dokáží uvonit stuhlé svaly a příznivě působí na mysl.
K masáži se používají pravé lávové kameny a kvalitní masérské oleje. Po této masáži se budete cítit uvolněněji a klidněji. 

Havajská masáž (lomi lomi)
Havajská masáž, též masáž ,,lomi lomi" je považována za jednu z nejlepších a nejoriginálnějších masáží pro relaxaci a odpočinek.
Jak samotný název napovídá, jedná se o masážní techniku pocházející z Havajských ostrovů. Za doprovodu jemné uklidňující hudby ji domorodci používali jako rituál a k regeneraci těla. Postupem času se pro svou jedinečnost a účinnost rozšířila po celém světě.
Masáž vychází z jemných a plynulých tahů. Neprovází se pouze prsty a dlaněmi, ale masár při ní využívá i svých loktů a předloktí. Je doprovázena uklidňující relaxační hudbou a vůní aromatických olejů.

Více z této kategorie: « Ceník masáží
Masáže Pohodička Pečky

Odměňte své tělo za jeho každodenní práci. Masáže Pohodička Pečky Vám v příjemném a klidném domácím prostředí nabízí relaxační a sportovní masáže, masáže lávovými kameny a havajské masáže.

Kdy na masáž nejít

ONEMOCNĚNÍ KŮŽE
NACHLAZENÍ, HOREČKA
TĚSNĚ PO JÍDLE
PO VELKÉ FYZICKÉ NÁMAZE
NÁDOROVÁ ONEMOCNĚNÍ
ZÁNĚTY KLOUBŮ A SVALŮ
ONEMOCNĚNÍ SRDCE, EPILEPSIE
DIABETES, VYSOKÝ KREVNÍ TLAK .... pouze po dohodě s lékařem!

Rychlý kontakt

Dagmar Malá
Tel.: +420 607 634 763
E-mail: malavalkova@seznam.cz