Druhy masáží

 
 

Lávové kameny (hot stones)

Masáž lávovými kameny v současnosti zaznamenává velký úspěch a oblíbenost. Pozitivně působí na centrální nervovou soustavu, má vliv na krevní oběh a díky působení tepla prohřeje Vaše tělo.

Nahřáté lávové kameny svým teplem a vibracemi ovlivňují energetické dráhy těla, dokáží uvonit stuhlé svaly a příznivě působí na mysl.

K masáži se používají pravé lávové kameny a kvalitní masérské oleje. Po této masáži se budete cítit uvolněněji a klidněji.

 

Havajská masáž (lomi lomi)

Havajská masáž, též masáž ,,lomi lomi" je považována za jednu z nejlepších a nejoriginálnějších masáží pro relaxaci a odpočinek.

Jak samotný název napovídá, jedná se o masážní techniku pocházející z Havajských ostrovů. Za doprovodu jemné uklidňující hudby ji domorodci používali jako rituál a k regeneraci těla. Postupem času se pro svou jedinečnost a účinnost rozšířila po celém světě.

Masáž vychází z jemných a plynulých tahů. Neprovází se pouze prsty a dlaněmi, ale masár při ní využívá i svých loktů a předloktí. Je doprovázena uklidňující relaxační hudbou a vůní aromatických olejů.